GAÜ KampüsleriKAZANDIĞINIZ BURSLAR GAÜ’NÜN 3 KITADAKİ ULUSLARARASI KAMPÜSLERİNDE GEÇERLİ !

GAÜ CANTERBURY - İNGİLTERE

Canterbury, zengin bir geçmişe sahip, gelişen, genç bir üniversite şehri. Tarihi, M.S. 597 yılına kadar uzanan ünlü Canterbury Katedrali’ne de ev sahipliği yapan Canterbury’de öğrenciler, modern bir gençlik kültürü ile geleneksel İngiliz mirasını bir arada deneyimleme fırsatı yakalamaktadır.

Şehir, Londra’ya sadece 90 dakikalık uzaklıkta bulunmakta; tren-otobüs ağı Canterbury’den Londra’ya ulaşımı konforlu ve rahat kılmaktadır.

Canterbury, Üniversitemizin konaklama mekanlarına yürüme mesafesinde bulunan kafe , restoran ve barlarla akşamları daha canlı bir hale bürünmektedir.Neden GAÜ Canterbury?


Canterbury’de yaşamak ve eğitim almak İngilizce seviyenizi etkili ve hızlı bir şekilde artıracak; aynı zamanda İngiliz / Avrupa kültürü ve yaşam biçimi ilgili deneyimler kazanacaksınız.

Canterbury, özgeçmişinizde yada yaşam öykünüzde yer alaması gereken eski ve prestijli bir İngiliz şehridir.

Canterbury şehri, dünyanın dört bir yanından dil öğrenmeye ya da bu şehirde bulunan diğer 3 Üniversitede eğitim almaya gelen diğer öğrencilerle karşılaşıp etkileşim yaşayabileceğiniz en önemli üniversite şehirlerinden biridir.

GAÜ Canterbury’nin eğitim ücretleri, İngiltere’de bulunan diğer üniversitelerin eğitim ücretlerine oranla daha uygundur.

GAÜ Canterbury, İngiliz Akreditasyon Konseyi (BAC) ve British Cuncil tarafından İngilizce Hazırlık, Lisans ve Yüksek Lisans programları akredite edilmiş bir üniversitedir.Akademik Programlar


İşletme ve Ekonomi Fakültesi
İşletme Yönetimi
Uluslarası İşletme Yönetimi
Muhasebe
Bankacılık ve Finans
Pazarlama
Turizm ve Otel İşletmeciliği
Mimarlık, Tasarım ve Güzel Sanatlar Fakültesi
Mimarlık
İç MimarlıkGAÜ Kıbrıs kampüsünde eğitim alan öğrenciler, Burs sınavından kazanmış olduğu burslarla ek bir eğitim ücreti vermeden herhangi bir ya da iki yılını (yaz dönemi dahil) GAU Canterbury’de eğitim alma fırsatına sahiptir. (Study Abroad - GAÜ Öğrencisine Yönelik Dönemsel Yurtdışı Eğitim). Yukarıdaki programların dışında kalan diğer bütün bölümler, yeterli sayıda öğrenci başvurusu olması halinde açılabilir.GAÜ MOLDOVAMoldova Amerikan Üniversitesi 2 Haziran 2015 yılında tarihi Ştefan cel Mare Bulvarı üzerinde eğitime açılmıştır.

GAÜ Moldova kampüsü İşletme, Muhasebe, Ekonomi, Bankacılık ve Finans, Pazarlama, Lojistik, Turizm, Psikoloji, Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi, Mimarlık bölümlerine öğrenci kabül edecektir.

GAÜ Kıbrıs kampüsünde eğitim alan öğrenciler, Burs sınavından kazanmış olduğu burslarla ek bir eğitim ücreti vermeden herhangi bir ya da iki yılını GAÜ Moldova’ da eğitim alma fırsatına sahiptir.English Language Academy (ELA)İngiltere - Canterbury yerleşkemizde bulunan İngilizce Dil Akademisi ELA (English Language Academy), uzmanlığa, profesyonelliğe ve farklılığa inanan bir akademidir. Öğrencilerini lisans programları için hazırlama amacını güder. GAÜ Canterbury İngilizce Hazırlık Okulu 2 ayrı programdan oluşmaktadır; Temel İngilizce Programı ve İşletme İngilizce Hazırlık Programı. ELA Canterbury’nin hedefi; öğrencilerinin bireysel ihtiyaçlarına odaklanarak, eğitim ve öğretimde kültürel, iletişimsel ve yenilikçi yaklaşımla gelişimlerini desteklemektir.Sizler, küçük gruplar halinde, alanında uzman, uluslararası deneyimleri ve anadili İngilizce olan eğitmenlerden oluşan bir kadro tarafından eğitim alacaksınız.

Akademimiz, İngilizce’nin anadil olarak konuşulduğu bir ortamda İngilizce öğrenmek isteyen uluslararası öğrenciler için hızlandırılmış kurslar sunmaktadır. Program, öğrencinin genel ve mesleki dil becerilerini geliştirecek niteliktedir. Öğrenciler bu programın sonunda, akademik ve kariyer sürecinde kullanacakları, uluslararası tanınırlığı olan prestijli bir sertfikaya sahip olacaktir.

ELA Canterbury programı ayni zamanda öğrencilerine, tarihi Canterbury kentinde ve çevresinde günübirlik geziler, uluslararası etkinlikler, sosyal ve kültürel aktivite fırsatıi sunmaktadir.

Dersler; Gramer, Kelime Geliştirme, Okuma, Yazma, Dinleme, ve Konuşma gibi temel akademik anahtar becerileri kapsamaktadır.Öğrenci adayları, ilk aşamada bilgi ve becerilerine göre değerlendirilip, uygun gruplara yerleştirilir. Haftalık ders yükü 25 saat olup; bu ders yükü kapsamında 15 saat Genel ingilizce, 6 saat Sınav Teknikleri, İş İngilizcesi veya Genel İngilizce Ek Dersleri ve 4 saat Yaratıcı Proje Dersi sunulmaktadır.GAÜ AMERİKA (ABD-DULLES UNIVERSITY)Girne Amerikan Üniversitesi İngilizce Dil Akademisi, İngilizce eğitim veren üniversitelerin Lisans & Yüksek Lisans programlarına girecek olan öğrenci adaylarına kişisel ve profesyonel hedeflerine ulaşabilmelerini sağlayacak, onları rekabet ortamında üst sıralara taşıyacak İngilizce Dil Eğitimi programları sunmaktadır.

8 haftalık kurlar şeklinde tasarlanmış olan İngilizce Dil Programları, küçük ve samimi sınıf ortamlarında sunulmaktadır. Dulles Üniversitesi, alış-veriş merkezleri ile çevrili olup;, tiyatro ve konser salonlarının tam merkezinde bulunmaktadır. Tren ve Otobüs de dahil toplu taşımacılık araçları, New York City ve Atlantic Coast sahillerine ve bölgesel Kayak Merkezlerine hızlı ulaşım sağlar.

GAÜ-KKTC Burs Sınavı ve TC-YGS, LYS sınav sonucuna göre tercih yaparak Kıbrıs Kampüsümüze yerleşen öğrenci adayları, İngilizce hazırlık programının yanında; bölüm derslerini de dönemsel olarak GAÜ ABD kampüsünde alma hakkına sahip olacaktir.GAÜ HONG-KONG

Hayallerinize ara vermeyin! GAÜ , öğrencilerine Hong Kong yerleşkesinde dönemsel olarak bölüm derslerini alma fırsatı sunarken; uzak doğunun mistik ortamında farklı kültürleri tanıma imkanı yaratmaktadır.

GAÜ Kıbrıs kampüsünde eğitim alan öğrenciler, herhangi bir ya da iki dönemlerini (yaz dönemi dahil) GAU Hong Kong’da eğitim alma fırsatına sahiptir. (Study Abroad Programı - GAÜ Öğrencisine Yönelik Dönemsel Yurtdışı Eğitimi)GAÜ İSTANBUL, TÜRKİYE


Girne Amerikan Üniversitesi, İstanbul-Beşiktaş yerleşkesinde sunulan sertifika programları ile eğitim ve mesleki kariyerinize farklı bir yön veriyor.


• Dil Kursları

• Dans Kursları

• Sanat Kursları

• Mesleki Gelişim KurslarıELA-English Language Academyİngilizce öğrenmek için artık yurtdışına çıkmanıza gerek yok. ELA English Language Academy İngiltere’ den sonra artık İstanbul’da !

• Genel İngilizce Kursları

• Mesleki İngilizce Kursları ( Turizm, Havacılık, Denizcilik, Hukuk İngilizcesi)

• İtalyanca, İspanyolca, Çince, Fransızca, Rusça Dil Kursları

• Uluslararası Sınavlara Hazırlık Kursları ( Cambirdge, ESOL, TOEFL, IELTS, City & Guilds )

• Üniversite Hazırlık Atlama Kursu

Copyright © 1985-2015 The Chancellor and Board of Trustees | Girne American University